Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

MALOWANIE KAMIENI - TETYŃ

Utworzono dnia 17.05.2022

Dnia 05.05.2022r.  świetlica wiejska w Tetyniu  zorganizowała  zajęcia plastyczno-techniczne  z malowania kamieni. Gładkie kamyki znalezione przy drodze bądź  w ogródku mogą być wyjątkową, niepowtarzalną ozdobą. Malowanymi kamieniami można ozdobić  ogród, taras, dom. Nie jest to skomplikowane. Nawet małe dzieci takie jak u nas na zajęciach Nadia oraz Semen bardzo dobrze sobie radzili.

Praktycznie malowanie kamieni zaczęło się już od pierwszych godzin otwarcia świetlicy, nasi ukraińscy goście z zapałem zabrali się do pracy. Tworzyli piękne obrazy na kamieniach. W godzinach południowych dołączyli do nas panie z koła gospodyń wiejskich ”Malwy”, spod rąk  których wychodziły przecudne dzieła. Natomiast w godzinach popołudniowych odwiedziła nas rodzinka kilkupokoleniowa, wnuczka Madzia z mamą oraz babcią. Wszyscy podziwiali cuda jakie stworzyły z kamieni . Pozostałym uczestnikom również gratulujemy ich zaangażowania i inwencji twórczej.

Świetlica w tym dniu pękała w szwach…drzwi się nie zamykały i bardzo z tego powodu się cieszymy- jesteśmy  na świetlicy  dla Was.

Już niedługo kolejne warsztaty , na których wspólnie będziemy się uczyć robić świece…

MALOWANIE KAMIENI - TETYŃ

Utworzono dnia 17.05.2022, 12:48

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 82

W poprzednim tygodniu: 90

W tym miesiącu: 338

W poprzednim miesiącu: 372

Wszystkich: 18391